طرفداران منتظر Silent Hill 2 Remake باشند

طرفداران منتظر Silent Hill 2 Remake باشند

اخیرا بازی Silent Hill 2 Remake توسط سازمان ESRB رده‌بندی سنی دریافت کرده است. در ادامه با گیماتک همراه باشید.

سازمان رتبه‌بندی و مدیریت بازی‌های ویدیویی در کره جنوبی به تازگی بازی Silent Hill 2 Remake را رده‌بندی سنی کرده است و اکنون این بازی در آمریکای شمالی رده‌بندی سنی شده است.

همان‌طور که یکی از کاربران پلتفرم ایکس (توییتر سابق) با نام Wario64 گزارش داد، این ریمیک درجه سنی جوانان (M) را دریافت کره است و تجربه آن تنها به افراد بالای ۱۷ سال توصیه می‌شود.با توجه به اینکه رده‌بندی سنی بازی‌ها معمولا در مراحل پایانی توسعه و نزدیک به زمان عرضه آثار انجام می‌شود، احتمالا نباید زمان زیادی را برای انتشار این بازی منتظر بمانیم.

قابل توجه است که مدتی قبل نیزیکی از اینسایدرهای خوش‌سابقه مدعی شده بود که مراحل توسعه سایلنت هیل ۲ ریمیک به پایان رسیده است که با اظهارات پیشین استودیو Bloober Team مطابقت دارد. وب‌سایت یک خرده‌فروشی مکزیکی نیز به عرضه این بازی در تاریخ 30 مه 2024 (۱۰ خرداد ۱۴۰۳) اشاره داشت.

آخرین تریلر ریمیک سایلنت هیل 2 با واکنش‌های منفی برخی از طرفدارها روبرو شد که تمرکز بیش از حد بازی روی مبارزات را مورد انتقاد قرار دادند.

پیوتر بابینو، مدیرعامل استودیو Bloober Team اعلام کرد که تریلر اخیر سایلنت هیل ۲ ریمیک کیفیت اصلی بازی را نشان نمی‌دهد و کونامی مسئول بازاریابی بازی است. این بازی برای پلتفرم های پلی استیشن 5 و کامپیوتر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد و در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۴ روانه بازار خواهد شد.

 

 

منبع: VGC

 

 
بیشتر بخوانید :
قیمت بازی‌های اکتیویژن در استیم بعد از پیوستن به مایکروسافت افزایش یافت


 

یک دیدگاه درباره;طرفداران منتظر Silent Hill 2 Remake باشند”

  1. I sincerely enjoyed what you have produced here. The design is refined, your authored material trendy, yet you appear to have obtained a degree of apprehension regarding what you aim to offer next. Certainly, I shall return more frequently, just as I have been doing almost constantly, provided you uphold this incline.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *