نامکو تریلر گیم‌پلی Lidia Sobieska از Tekken 8 را منتشر کرد

اخیرا باندای نامکو تریلر گیمپلی Lidia Sobieska از Tekken 8 را منتشر کرده است. همراه گیماتک باشید.

کاراکتر بعدی بسته‎‌الحاقی بازی تکن 8، پیش از اضافه شدن در تابستان، تریلر گیمپلی جدیدی دریافت کرد. لیدیا سوبیسکا (Lidia Sobieska) نخست‌ وزیر کشور لهستان بود. ظاهرا ضربات محکم و سریع این شخصیت پیشرفت‌هایی داشته‌اند. به‌تازگی باندای نامکو تریلر گیمپلی Lidia Sobieska از Tekken 8 را منتشر کرده است که در آن شاهد قدرت نمایی این شخصیت هستیم.

نخستین بار در بازی تکن 7 بود که با Lidia Sobieska و سبک مبارزه این شخصیت آشنا شدیم. او به سرعت حملات را دور می‌زند و در برگشت، از ضربات سنگین و مرگباری استفاده می‌کند. شاید جذاب‌ترین بخش بازگشت او به دنیای Tekken، به رویارویی‌اش با جین کازاما (Jin Kazama) و رینا (Reina) مربوط باشد. باید بگویم، جین کازاما در بازی قبلی حضور نداشت و رینا، فرصت حمله پنهانی را از دست نمی‌دهد.

استفاده لیدیا از Rage Art نیز فوق‌العاده به‌نظر می‌آید. پاشیده شدن متنی قرمز رنگ روی پس‌زمینه سفید هنگام استفاده از آن، یادآور پرچم لهستان است. شاید لیدیا کمی خشن و جدی باشد ولی همیشه، دفترچه‌ای از دسرهای موردعلاقه‌اش را به همراه دارد. هنوز زمان دقیق انتشار این شخصیت مشخص نشده است. هم اکنون بازی Tekken 8 روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس / سری اس و پی‌سی منتشر شده و قابل تجربه است.

 

 

 

منبع: Gws

 

 

 

 

 
بیشتر بخوانید :
آشنایی با محبوب‌ترین بازی‌های پلی استیشن 5 ماه مارس ۲۰۲۴

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: