پوسترهای جدید از فیلم Deadpool and Wolverine منتشر شد

به تازگی پوسترهای جدید از فیلم Deadpool and Wolverine منتشر شده است که دو شخصیت ددپول و ولورین را در خارج از قاره آمریکا به تصویر می‌کشند. با گیماتک همراه باشید.

اخیراً پوسترهای جدیدی از فیلم Deadpool and Wolverine منتشر شده است که برای تبلیغ فیلم در بازار بین‌المللی و کشور تایلند طراحی شده‌اند. این پوسترها توسط هنرمندی تایلندی به‌نام مایمو طراحی شده‌اند.

او در رسانه‌های اجتماعی مختلف از مارول به خاطر این فرصت تشکر کرد و بابت اینکه هیو جکمن و رایان رینولدز پوسترهای او را دیده‌اند ابراز خوشحالی کرده است. پوسترهای جدید را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید:

رایان رینولدز، هیو جکمن، اما کورین، مورنا باکارین، استفان کاپیچیچ، برایانا هیلدبرند، کوتسونا شیئوری، راب دلینی، کاران سونی، لزلی اوگامس، جنیفر گارنر، آرون استنفورد، تایلر مین و متیو مک‌فادین در ایجنت پارادوکس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Deadpool and Wolverine به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم ددپول و ولورین توسط شاون لوی کارگردانی شده است و فیلمنامه آن را رایان رینولدز، لوی رت ریس، پل ورنیک و زب ولز به نگارش درآورده‌اند. قرار است فیلم Deadpool and Wolverine در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۴ (۵ مرداد ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود.

 

منبع: Comingsoon

 

 

 
بیشتر بخوانید :
لارنس فیشبرن به بازیگران فصل چهارم سریال The Witcher اضافه شد

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: