احتمالاً دنباله بازی L.A. Noire ساخته خواهد شد

ظاهراً تیم سازنده بازی L.A. Noire روی دنباله معنوی آن که در سال ۱۹۴۰ جریان دارد، مشغول به کار است.

استودیوی بازی سازی تیم باندی و شرکت راک‌استار گیمز در سال ۲۰۱۱ بازی کاراگاهی L.A. Noire را منتشر کردند. درحالی‌که بسیاری از بازیکن‌ها ابتدا این بازی را دوست نداشتند، اما L.A. Noire درنهایت توانست بین مخاطبان به محبوبیت زیادی پیدا کند. به تازگی یک افشاگر تازه‌ مدعی شده است که دنباله‌ای از این بازی در دست ساخت قرار گرفته است.

اخیراً یک هنرمند ایتالیایی که روی موسیقی متن بازی‌ها کار می‌کند، با انتشار پستی مدعی شده است که توسعه‌دهندگان بازی L.A. Noire مشغول توسعه دنباله معنوی آن هستند. ظاهراً این بازی روایتی هیجان‌انگیز و روانشناختی دارد و هم‌اکنون با نام خانه سوئدی (Swoden House) شناخته می‌شود.

بازی L.A Noire

در سال‌های گذشته طرفداران از سازنده L.A. Noire درخواست ساخت یک دنباله را داشته‌اند؛ چرا که بسیاری اعتقاد دارند این مجموعه رویکرد منحصربه‌فردی دارد و باتوجه‌به فناوری‌های مدرن و پیشرفت‌های داستان‌سرایی می‌تواند بیشتر از گذشته بدرخشد. بااین‌حال بعید است که این پروژه فاش شده یک دنباله مستقیم برای L.A. Noire باشد؛ چرا که امتیاز این مجموعه در اختیار راک‌استار گیمز است.

ازطرفی توسعه یک بازی فرعی با نام خانه سوئدی منطقی به‌نظر می‌رسد؛ چرا که در بازی L.A. Noire یک مأموریت با محوریت مکانی به همین نام وجود داشت. پرونده مربوط‌به خانه سوئدی یکی از محبوب‌ترین پرونده‌های بازی بود که بازیکن در آن پرنده قتل Black-Dahlia را بررسی می‌کرد. درهمین‌حال مظنون اصلی جنایت در آن‌جا زندگی می‌کرد و احتمالا دنباله معنوی بازی با محوریت همین اتفاق توسعه می‌یابد.

وارد شدن به تونلی قدیمی و تاریک در بازی L.A. Noire

گفتنی است که بازی L.A. Noire نکات مثبت بسیاری برای بازیکن‌ها به‌خصوص طرفداران سبک معمایی و کاراگاهی را در خود جای داده بود. بااین‌وجود برخی از بخش‌های بازی ازجمله داستان‌سرایی، سیستم پیدا کردن سرنخ‌ها و تحقیقات جای پیشرفت بیشتری دارند. اکنون که استودیوی سازنده به یک فرمول موفق و محکم دست یافته است، می‌تواند با توسعه نسخه معنوی آینده بسیاری از ویژگی‌های بازی گذشته را بهبود بخشد.

راک‌ا‌ستار گیمز درحال‌حاضر مشغول توسعه بازی موردانتظار GTA 6 است و به‌نظر نمی‌آید دست کم تا بعد از انتشار عنوان بعدی جی‌تی‌ای، تمایلی به بازگرداندن آی‌پی قدیمی خود داشته باشد. بااین‌وجود می‌توان انتظار داشت دنباله L.A. Noire به استودیوی دیگری برای توسعه سپرده شده باشد.

 

منبع: Tech4Gamers

 

 
بیشتر بخوانید :
نمرات بازی Senua's Saga: Hellblade II منتشر شد

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: