فیلم‌برداری فیلم Watch Dogs آغاز شده است

َرکت فرانسوی یوبیسافت با انتشار یک تصویر از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Watch Dogs خبر داده است. در ادامه همراه گیماتک باشید.

در اسفندماه سال گذشته بود که مشخص شد شرکت یوبیسافت در همکاری با نیو رجنسی در حال ساخت اقتباسی از بازی Watch Dogs است. اکنون طبق تصاویر منتظر شده ظاهراً فیلم‌برداری فیلم Watch Dogs آغاز شده است. شرکت فرانسوی یوبیسافت اولین تصویر از پشت صحنه فیلم واچ داگز را منتشر کرد که از آغاز مراحل فیلم‌برداری این فیلم خبر می‌دهد.

باید گفت که این تصویر منتشر شده تنها کلاکت فیلم‌برداری فیلم و عوامل تولید آن را نشان می‌دهد و حاوی اطلاعات زیادی نیست.

فیلم Watch Dogs

سوفی وایلد، بازیگر فیلم Talk to Me و تام بلیث، بازیگر فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes قرار است نقش‌های اصلی فیلم Watch Dogs را بازی کنند، اما حضور بازیگر دیگری در این فیلم تایید نشده است.

همچنین باید بگوییم که متیو توری، کارگردان فرانسوی و تحسین شده فیلم Hostile وظیفه کارگردانی و کریستی لبلانک، نویسنده فیلم Oxygen وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم واچ داگز را بر عهده دارند.

قرار است اتفاقات این فیلم در دنیای بازی در جریان باشد. مجموعه بازی Watch Dogs تاکنون توسط بیش از ۵۰ میلیون گیمر تجربه شده است. درحا حاضر اطلاعات زیادی از فیلم Watch Dogs مثل داستان آن منتشر نشده است، اما اولین قسمت بازی Watch Dogs در سال ۲۰۱۴ عرضه شد که داستان ایدن را دنبال می‌کرد که به‌ دنبال گرفتن انتقام مرگ خانواده‌ خود است.

بازی Watch Dogs 2 در سال ۲۰۱۶ عرضه شد که با تغییر لحن و شخصیت اصلی بازی همراه بود. همچنین در ادامه بازی Watch Dogs: Legion در سال ۲۰۲۰ و بسته‌الحاقی Bloodline در سال ۲۰۲۱ عرضه شده بود. درحال حاضر آینده این مجموعه مجهول است و مشخص نیست که آیا برای این عنوان دنباله‌ای منتشر خواهد شد یا خیر.

درحال حاضر تاریخ اکران فیلم Watch Dogs مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود داستانی متفاوت در دنیای واچ داگز را روایت کند.

 

منبع: VGC
 

 
بیشتر بخوانید :
فیلم ریبوت Blade مارول درجه‌‌سنی بزرگسال اکران می‌شود

اشتراک گذاری:

One thought on “فیلم‌برداری فیلم Watch Dogs آغاز شده است”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: