اطلاعاتی از فیلم‌برداری فصل دوم سریال Poker Face اعلام شد

اخیراً تونی توست، کارگردان و نویسنده سریال Poker Face با انتشار تصویر جدیدی از شروع فیلم‌برداری فصل دوم خبر داده است.

فیلم‌برداری فصل دوم سریال Poker Face (پوکر فیس) با نقش‌آفرینی ناتاشا لیون آغاز شده است. به تازگی تونی توست، کارگردان و نویسنده پوکر فیس با انتشار تصویر یک کلاکت فیلم‌برداری در اینستاگرام اعلام کرد: «نخستین روز از فیلم‌برداری فصل دوم. بسیار خوش‌شانس هستم که می‌توانم در تولید فصل جدیدی از برنامه مورد علاقه‌ام مشارکت و همکاری داشته باشم.» این کلاکت نشان می‌دهد که ناتاشا لیون سکان هدایت یکی از اپیزودهای فصل دوم را در دست دارد.

اطلاعاتی از فیلم‌برداری فصل دوم سریال Poker Face اعلام شد

همانطور که می‌دانید، سریال Poker Face نخستین تجربه‌ی رایان جانسن در خلق، نویسندگی و کارگردانی یک پروژه‌ی تلویزیونی محسوب می‌شود. در خلاصه داستان سریال پوکر فیس آمده است: «این سریال معمایی ماجراهای چارلی را دنبال خواهد کرد که توانایی فوق‌العاده‌ای در تشخیص دروغ دارد. او با خودروی پلیموث باراکودا به دل جاده می‌زند و با هر بار توقف با گروه جدیدی از شخصیت‌ها و جنایت‌های عجیب‌وغریب روبه‌رو می‌شود که نمی‌تواند جلوی خود را از حل آن‌ها بگیرد.»

آدرین برودی، بنجامین برت، چارلز ملتون، دنیل مک‌دونالد، الن بارکین، هونگ چاو، جمیلا جمیل، جوزف گوردون لویت، جودیت لایت، لیل رل هاروی، لوئیس گازمن، نیک نولتی، رئا پرلمان، ران پرلمن، سایمون هلبرگ، استفانی هسو، تیم بلیک نلسون، دیوید کاستانیدا، آنجل دیسای، چلسی فری، چری جونز، کلیا دووال، کلویی سونی، کلتون رایان، داشا پولانکو، لزلی سیلوا، مگان سوری، رد برنی و تیم میدوز ازجمله بازیگرهای نخستین فصل سریال Poker Face بودند که احتمالاً اکثر آن‌ها در دنباله این سریال حضور مجدد خواهند داشت.

 

منبع: Comingsoon

 

 

 
بیشتر بخوانید :
مشخص شدن زمان اکران فیلم Highlander

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: