زمان برگزاری Xbox Games Showcase 2024 تایید شد

مایکروسافت رسما” از برگزاری Xbox Games Showcase 2024 به‌همراه یک دایرکت در ماه آینده خبر داد.

زمان برگزاری شوکیس جدید ایکس باکس در سال ۲۰۲۴ تایید شده است. شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که شوکیس جدید ایکس باکس در روز یکشنبه، ۹ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۰ خرداد ۱۴۰۳) در سال ۲۰:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

بعداز پایان شوکیس طرفداران می‌توانند منتظر دایرکت اختصاصی یک بازی باشند که نام این بازی اعلام نشده است، اما طبق تصویر منتشر شده می‌توان انتظار داشت که در این دایرکت به شکل کامل از بازی جدید Call of Duty رونمایی شود. همچنین شرکت مایکروسافت تایید کرده است که در این رویداد می‌توانیم منتظر بازی‌های جدید ایکس باکس، بتسدا و اکتیویژن بلیزارد به‌همراه شرکت‌های همراه باشیم.

درحال‌حاضر اطلاعات بیشتری جز اینکه می‌توانیم منتظر بازی‌های بزرگ مایکروسافت در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ باشیم، در دسترس نیست و همچنین ظاهرا باید آماده معرفی بازی Gears 6 در شوکیس جدید ایکس باکس باشیم. رسانه The Verge هم تایید کرده است که بازی جدید Call of Duty در دایرکت اختصاصی پس از شوکیس رونمایی خواهد شد.

این رسانه همچنین مدعی شد که بسته‌الحاقی Shattered Space بازی استارفیلد برای عرضه در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر)، بازی Call of Duty جدید برای عرضه در ماه اکتبر (مهر یا آبان)، دو بازی Avowed و Microsoft Flight Simulator 2024 برای عرضه در ماه نوامبر (آبان یا آذر) و بازی Indiana Jones and the Great Circle برای عرضه در ماه دسامبر امسال (آذر) در نظر گرفته شده‌اند. The Verge ادعا کرد که تمرکز شوکیس ایکس باکس روی بازی‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ مایکروسافت است.

نظر شما در این خصوص چیست؟ شما می‌توانید نظرات خود را ازطریق پایین همین صفحه به اشتراک بگذارید. و همچنین سایر اخبار در حوزه بازی های ویدئویی را از صفحه اصلی وب‌سایت گیماتک بخوانید. همچنین می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار در حوزه ویدئوگیم به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام گیماتک بپیوندید.

 

 

منبع:  Gamesradar

 

 

 
بیشتر بخوانید :
پلی‌استیشن پیش‌بینی کرد که تمرکز بازی‌ها از گرافیک به روایت‌ داستانی تغییر می‌کند

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: