فیلم جیغ ۷ با بازیگر قدیمی مجموعه ساخته خواهد شد

فیلم جیغ ۷ با بازیگر قدیمی مجموعه ساخته خواهد شد

قرار است فیلم جیغ ۷ با بازگشت بازیگر و همچنین نویسنده با سابقه این مجموعه دوباره به مسیر ساخت بازگردد. در ادامه با گیماتک همراه باشید.

فیلم Scream 7 طی هفته‌های اخیر با بحران بسیار بزرگی روبرو شده است. بعداز اخراج ملیسا باررا، بازیگر نقش سم کارپنتر از قسمت هفتم فیلم Scream و عدم بازگشت جنا اورتگا، بازیگر نقش تارا کارپنتر در این فیلم اسلشری و ترسناک، فیلم Scream 7 با وضعیت نامشخص و مبهمی مواجه شد و سپس کریستوفر لندون، کارگردان این فیلم اعلام کرد که دیگر کارگردانی این فیلم را بر عهده ندارد. اکنون طبق جدیدترین اخبار اعلام شده، قسمت هفتم فیلم جیغ دوباره به مسیر ساخت بازگشته است تا طرفداران این مجموعه از ادامه ساخت آن خوشحال باشند.

اخیرا نو کمبل، بازیگر نقش سیدنی پرسکات در ۵ قسمت از مجموعه فیلم جیغ در پست اینستاگرامی خود تایید کرده است که برای نقش‌افرینی دوباره در فیلم Scream 7 باز خواهد گشت. همچنین کوین ویلیامسون، نویسنده فیلم Scream، فیلم Scream 2 و فیلم Scream 4 وظیفه کارگردانی فیلم جیغ ۷ را بر عهده گرفته است. 

گای بوسیک که فیلمنامه فیلم Scream (محصول ۲۰۲۲) و فیلم Scream 6 را بر عهده داشت، برای نوشتن فیلمنامه فیلم Scream 7 بازگشته است. پیش از این جیمز وندربیلت به علت درگیر بودن با ساخت فیلم Nuremberg از این پروژه انصراف داده بود. این درحالی‌است که نو کمبل بعداز عدم توافق با اسپای‌گلس از حضور در فیلم Scream 6 خودداری کرد و اکنون با توافقی جدید در قسمت هفتم این مجموعه اسلشری باز خواهد گشت.

فیلم Scream بیش از ۱۳۷.۷ میلیون دلار و فیلم Scream 6 بیش از ۱۶۸.۹ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرده بودند. در هر حال زمان اکران فیلم جیغ ۷ هنوز هنوز مشخص نشده است.

 

بیشتر بخوانید :
تصاویر جدیدی از فیلم Godzilla x Kong منتشر شد

 

منبع: Polygon

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *