احتمالا بازی Persona 6 برای ایکس باکس عرضه می‌شود

احتمالا بازی Persona 6 برای ایکس باکس عرضه می‌شود

یک منبع معتبر، مدعی شده است که قرار است بازی Persona 6 برای ایکس باکس هم عرضه شود و انحصاری پلی استیشن نخواهد بود.

یکی از اینسایدرهای معتبر صنعت گیم مدعی شده است که بازی Persona 6 برای کنسول‌های ایکس باکس هم عرضه می‌شود. تا همین اواخر، این سری نقش‌آفرینی شرکت Atlus معمولا روی ایکس باکس عرضه نمی‌شد. قبل‌از سال گذشته و انتشار سه بازی پرسونا روی ایکس باکس، تنها دو نسخه پرسونا روی کنسول‌های مایکروسافت در دسترس قرار داشتند که شامل دو بازی فایتینگ Persona 4 Arena محصول ۲۰۱۲ و Persona 4 Arena Ultimax محصول ۲۰۱۴ بود.

ازآن‌زمان به‌بعد، اتلوس آثار بیشتری را روی ایکس باکس عرضه می‌کند و طبق ادعای Nate the Hate، یک اینسایدر، نسخه بعدی پرسونا روی ایکس باکس عرضه خواهد شد: «طبق اطلاعاتی که شنیده‌ام، به نظر می‌رسد Persona 6 برای ایکس باکس هم منتشر خواهد شد.

صددرصد اطمینان ندارم همزمان با نسخه پلی‌استیشن عرضه خواهد شد یا خیر، اما با درنظرگرفتن عرضه همزمان نسخه‌های اخیر پرسونا روی تمامی پلتفرم‌ها، می‌توان گفت همین اتفاق برای نسخه ششم هم رخ می‌دهد.»

همچنین به تازگی یک اینسایدر باسابقه دیگر هم ادعا کرده بود که دو بازی پرسونا ۳ و Metaphor: ReFantazio برای نینتندو سوییچ ۲ عرضه خواهند شد. Persona 3 Reload بازسازی محصول سال ۲۰۰۶ است که برای کنسول پلی‌استیشن ۲ توسعه یافته بود. عنوان Metaphor: ReFantazio هم در ابتدا با نام Project Re Fantasy در سال ۲۰۱۶ معرفی شده بود و اولین نقش‌آفرینی اورجینال استودیو زیرو محسوب می‌شود.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ شما می‌توانید نظرات خود را ازطریق پایین همین صفحه به اشتراک بگذارید. و همچنین سایر اخبار در حوزه ویدئوگیم را از صفحه اصلی وب‌سایت گیماتک بخوانید. همچنین می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار در حوزه بازی‌های ویدیویی به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام گیماتک بپیوندید.

 

بیشتر بخوانید :
Minecraft از رکورد فروش ۳۰۰ میلیون واحد گذشت

 

منبع: VGC

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *