همه چیز درباره همستر کامبت [با کد مورس و دیلی کمبو امروز 29 تیر]

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat)، یک پدیده نوظهور در دنیای بازی‌های کریپتویی و ارزهای دیجیتال است. در این بازی کاربران می‌توانند با فعالیت همانند نات  کوین سکه‌های مجازی به‌دست آورند.
بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) به کاربران اجازه می‌دهد فقط با ضربه‌زدن روی نمایشگر دستگاه خود، سکه‌ی مجازی به دست آورند و با خرج کردن سکه همستر خود را ارتقاء دهند یا اصطلاحا آن را لول آپ کنند. با‌توجه‌به موفقیت و رشد چشم‌گیر برخی بازی‌های تلگرامی مرتبط با رمزارزها از جمله نات کوین، شاهد موجی از بازی‌های مشابه هستیم که هرکدام وعده‌ی ایردراپ‌های احتمالی به کاربران خود می‌دهند. که البته نقد شوندگی و درآمدزایی درآن‌ها در حاله‌ای از ابهام است.
در حال حاضر هیچ ضمانتی برای تبدیل ارز این بازی به پول واقعی وجود ندارد. و ما تنها بازی همستر را معرفی و وعده‌های آن را برای شما بازگو می‌کنیم.

هرچند که نات کوین سرانجام با لیست‌شدن در صرافی‌ها امکان تبدیل سکه‌های مجازی به پول واقعی را فراهم کرد اما همچنان وایت‌پیپر ندارد و هیچ نقشه‌ی راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است؛ پروژه‌ای که بسیاری از کارشناسان با استناد به شواهد متعدد اعلام کردند به‌احتمال فراوان هیچ‌گاه به پول واقعی تبدیل نخواهد شد.

البته درحال‌حاضر میلیون‌ها کاربر درحال جمع‌آوری سکه در بازی همستر کامبت هستند و در صورت لیست‌شدن توکن آن در صرافی‌ها، می‌توانند سکه‌های داخل بازی را به پول واقعی تبدیل کنند.

آشنایی با بازی همستر کمبت

بازی پرطرفدار همستر کامبات در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) راه‌اندازی شد. این پروژه توجهات زیادی را در جامعه‌ی ارز دیجیتال به‌ خود جلب کرد و بعداز  گذشت ۱۱ روز از راه‌اندازی اولیه به رکورد قابل‌ توجه یک میلیون کاربر رسید. سازندگان همستر کمبات مدعی هستند که این بازی تاکنون بیش‌‌تر از ۱۰۰ میلیون کاربر داشته است و ۴۰ میلیون کاربر فعال روزانه را جذب می‌کند.

بازی همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می‌تواند فقط با ضربه‌زدن روی نمایشگر گوشی خود، سکه‌های مجازی به دست آورد؛ سکه‌هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل شدن به پول واقعی را خواهند داشت. البته قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، مشخص نمی‌شود.

اگرچه همستر کامبت درحال حاضر فقط یک بازی است، اما بااین وجود احتمال ایردراپ آن وجود دارد. این یعنی احتمال دارد افرادی که سکه‌های داخل بازی را جمع‌آوری می‌کنند، در طول TGE (رویداد ایجاد توکن) واجد شرایط ایردراپ شوند. به‌ بیان دیگر در صورت لیست‌شدن پروژه در صرافی‌ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین خواهد شد و در آن‌صورت امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آن‌ها به پول واقعی فراهم خواهد شد.

نکته‌ی مهم دیگر این است که توسعه‌دهندگان Hamster Kombat، ادعا می‌کند توکن این پروژه بر بستر بلاک چین TON ایجاد خواهد شد. درحال حاضر لیست شدن نات کوین و فضای روانی که این ارز کریپتونی ایجاد کرده است باعث افزایش کاربران همستر کامبت شده است.

آموزش بازی Hamster Kombat

Hamster Kombat در عین سادگی، پیچیدگی‌های مربوط به خودش را دارد. برای شروع بازی همستر کامبت و جمع‌آوری سکه‌های مجازی، ابتدا باید ربات تلگرامی پروژه را اجرا کرده و در آن عضو شوید. برای انجام این کار، به حساب کاربری تلگرام و همچنین لینک ربات نیاز دارید.

 

 

بعداز ورود به ربات Hamster Kombat در تلگرام، متن خوش‌آمدگویی با گزینه‌ی شروع بازی نمایش داده خواهد شد. اکنون روی Start ضربه بزنید تا به صفحه‌ی بازی انتقال داده شوید. در منوی پایین این بازی بخش‌های Exchange ،Mine ،Friends ،Earn و Airdrop را می‌بینید که هرکدام را توضیح می‌دهیم.

بخش Exchange

در بخش Exchange بازی Hamster Kombat که صفحه‌ی اصلی به حساب می‌آید، سکه‌ای بزرگ با نماد همستر دیده می‌شود که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید سکه‌های مجازی جمع‌آوری نمایید. در این صفحه اطلاعاتی مثل تعداد سکه‌های کسب‌شده و موارد دیگر نیز نمایش داده شده است.

 

بخش Exchange در بازی همستر کامبت
صفحه‌ی اصلی بازی Hamster Kombat و صفحه‌ی Boost بازی Hamester Kombat

 

با ضربه‌زدن بر روی قسمت Boost وارد بخش ارتقادهنده‌های بازی خواهید شد. در بالای صفحه‌ی Boost و زیر عنوان Free daily boosters گزینه‌ی Full energy را داریم که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید تا سقف مشخصی که با علامت رعدوبرق نشان داده‌ شده است، بی‌وقفه برای دریافت سکه ضربه بزنید.

در بخش Boosters دو گزینه‌ی Multitap و Energy limit وجود دارد که به‌ترتیب برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به‌کار می‌روند.

بخش Mine بازی همستر کامبت

در هر چهار گزینه قسمت Mine به نام‌های Markets، PR&Team، Legal و Specials بازی می‌توانید با پرداخت سکه‌ کارت‌های استخراج را خریداری نمایید. با خرید هریک‌از این کارت‌ها به‌صورت خودکار صاحب سکه به‌ میزان درج شده در قسمت Profit per hour (پرداخت به ازای هر ساعت) خواهید شد. برای نمونه در تصویر زیر با خرید کارت BTC Pair و پرداخت ۲۵۰ سکه، در هر ساعت به‌طور خودکار ۴۰ سکه به حسابتان اضافه می‌شود.

بخش Friends ،Earn و Airdrop

با اشتراک‌گذاری لینک دعوت اختصاصی خود در بازی Hamster Kombat می‌توانید پاداش خود را به‌صورت سکه دریافت نماییدو اگر کاربر موردنظر صاحب حساب تلگرام پریمیوم باشد، این پاداش به ۲۵٬۰۰۰ سکه افزایش پیدا خواهد کرد.

در بخش Earn با انجام کارهایی نظیر عضویت در کانال تلگرام، عضویت در کانال یوتیوب، صفحه‌ی ایکس (توییتر سابق) و سایر موارد می‌توانید سکه‌های اضافه به‌عنوان پاداش دریافت نمایید.

بخش Airdrop هم برای رسیدن به ایردراپ واقعی بازی همستر کامبت و وضعیت تکمیل آن‌ها می‌باشد. درحال‌حاضر مذاکره با صرافی‌ها، بازارسازان و همکاری‌های کلیدی انجام شده‌ است و تنها مرحله‌ی لیست وظایف برای دریافت ایردراپ باقی مانده که احتمالا به‌زودی و در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

اتصال Hamster Kombat به کیف پول تون کیپر

همستر کامبت اکنون امکان اتصال به کیف پول‌های سازگار با TON را فراهم نموده، که پیشنهاد ما به شمااستفاده از کیف پول Tonkeeper می‌باشد. جهت استفاده از آن، نیازی به نصب اپلیکیشن ندارید و مراحل از طریق ربات Wallet تلگرام نیز انجام می‌شود. اما درغیر این صورت می‌توانید تون کیپر را روی گوشی خود نصب نمایید.

۱. درصورت تمایل ابتدا کیف پول رمزارز Tonkeeper را از گوگل‌پلی یا اپ‌استور دانلود کرده و روی گوشی هوشمند خود راه‌اندازی نمایید.

۲. وارد بازی همستر کامبت شده و در قسمت پایین سمت‌راست روی Airdrop ضربه وارد کنید.

۳. اکنون در بخش Tasks list دو گزینه مشاهده می‌کنید که باید روی Connect your TON wallet ضربه وارد نمایید.

۴. در این قسمت کیف پول Tonkeeper را انتخاب نمایید.

۵. سپس روی دکمه‌ی آبی رنگ Connect wallet کلیک کنید.

۶. رمزعبور کیف پول تون کیپر را وارد نمایید.

۷. هنگامی که پیام Done با تیک سبز رنگ کنار آن مشاهده کردید کیف پول تون کیپر شما با موفقیت به همستر کامبت متصل گشته است.

اگر عبارت Coming soon را در هنگام وصل کردن ربات به کیف پول تون کیپر را مشاهده کردید؛ بدانید هنوز این امکان برای اکانت تلگرام شما فعال نشده است و به‌تدریج دردسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین امکادن دارد بعداز این کار دوباره عبارت Coming soon را مشاهده نمایید. به‌هرحال از قسمت Connected Apps در ربات و اپلیکیشن کیف پول تون کیپر همچنان می‌توانید اتصال ربات همستر به آن‌را مشاهده کنید.

قانونی بودن همستر کامبت

طبق برخی نشانه‌ها، Hamster می‌تواند در نهایت به چیزی مفید تبدیل گردد و یکی از این نشانه‌ها همکاری‌های استراتژیک آن‌ با صرافی‌هایی مانند BingX محسوب می‌شود. بااین وجود و باتوجه به ماهیت غیرقابل پیش‌بینی دنیای ارزهای دیجیتال، هنوز نمی‌توانیم به‌طور مستقیم بگوییم که همستر کامبت قانونی است یا خیر. آیا یک کلاهبرداری بزرگ در جریان است و یا واقعا کاربران در آینده به پول خواهند رسید.

ربات همستر کمبت

همکاری همستر با صرافی‌های رمزارز مانند BingX احتمال اینکه در آینده شاهد لیست‌شدن توکن آن‌ در صرافی‌ها مذکور باشیم را افزایش می‌دهد. و در آن صورت قیمت ارز همستر کمبات مشخص می‌شود.

زمان لیست شدن همستر کامبت

شایعات حاکی از آن است که، احتمالاً توکن Hamster Kombat در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) وارد صرافی‌های متمرکز رمزارز می‌شود. دراین صورت می‌توانیم سکه‌های جمع‌آوری‌شده در بازی را به پول واقعی یا سایر رمزارزهای معتبر مثل بیت کوین، اتریوم و تتر تبدیل کنیم.

ربات بازی همستر کمبت

چطور در همستر کامبت، سکه‌های بیشتری کسب کنیم؟

راه اول این است که وارد بازی همستر کمبت شده و بر روی قسمت Friends کلیک کنید و در صفحه‌ی بعد گزینه‌ی Invite Friends را انتخاب کرده تا لینک دعوت اختصاصی شما ایجاد گردد. بعد از آن می‌توانید این لینک را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید تا باعضویت آن‌ها سکه دریافت کنید.

راه دیگر نیز این است که در بخش Mine با خرید کارت‌های مختلف، به‌طور خودکار در بازه‌های زمانی ساعتی مقداری سکه دریافت کنید. همچنین راه سوم این است که با عضویت در شبکه‌های اجتماعی همستر کامبت ازطریق بخش Earn می‌توانید سکه دریافت کنید.

کد مورس همستر  یک میلیون سکه‌ای

از تاریخ ۵ ژوئن (۱۶ خرداد) بازی همستر کمبت کدمورس را به ویژگی‌های بازی اضافه کرد و هر روز می‌توان با زدن کد مورس مخصوص در بازی، یک میلیون سکه‌ دریافت نمود. البته روش وارد کردن این کد کمی خاص و ویژه است.

برای استفاده از کد مورس، وارد صفحه‌ی اصلی بازی شده و سه‌بار روی بخش Earn per tap در گوشه‌ی سمت‌ راست بالا کلیک کنید.

با انجام اینکار، حلقه دور همستر شما قرمز خواهد شد و کادر Daily Cipher در زیر نشانگر درآمدتان ظاهر خواهد شد که جلوی آن یک میلیون سکه مشاهده می‌کنید. اکنون باید کدهای خود را وارد کنید.

کدهای مورس فقط شامل دو کاراکتر خط تیره و نقطه می‌شوند. برای وارد کردن کد مورس خط‌تیره (-) لمس دو ثانیه‌ای روی نمایشگر و برای نقطه (.) ضربه‌ی معمولی روی نمایشگر کافی است. 

به زودی کد مورس 30 تیر قرار خواهد گرفت

آشنایی با دیلی کمبو (Daily Combo) همستر کمبات

در تب Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر ۲۴ ساعت به‌روز می‌گردد.

شما در این بخش با پیداکردن سه کارت ویژه می‌توانید ۵ میلیون سکه‌ی داخل بازی جایزه بگیرید.

روش به دست آوردن ۵ میلیون سکه دیلی کمبو 

توجه داشته باشید برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ باید سه کارت مخصوص هر روز را از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials خریداری نمایید. یافتن این کارت‌ها میان صدها گزینه، کاری زمان‌بری است و علاوه‌بر این سکه‌های کنونی شما را کاهش می‌دهد. ما هر روز کارت‌های دیلی کمبو را برایتان قرار می‌دهیم تا بدون صرف زمان و سکه‌ی اضافه، بتوانید ۵ میلیون سکه همستر کمبات رایگان به دست آورید.

کارت های بازی همستر کمبت

به زودی کارت‌های 30 تیر قرار خواهند گرفت

کارت‌ های همستر امروز 29 تیر

برای دریافت 5 میلیون سکه‌ی رایگان ازطریق بخش کمبو همستر کامبت در 27 تیر، کارت‌های زیر را در بازی پیدا و خریداری نمایید.

 

منبع: گیماتک

 

 

 

اشتراک گذاری:

10 thoughts on “همه چیز درباره همستر کامبت [با کد مورس و دیلی کمبو امروز 29 تیر]”
  1. این همستر کامبت کامبت چیه همه پاش نشستن. کی میگه با کلیک کردن پول درمیاد. برین دنبال کار، سر همه توی گوشیه وقت وقت تلف میکنن

  2. پروفیت مهمتره یا سکه؟ چی بیشتر جمع کنیم . پروفیت دوستم میگه باید بیشتر باشه راسته؟ آخه سخته کلی زحمت کشیدم تازه شده یک میلیون پروفیت. خدا کنه ارزش داشته باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: