برنامه زمانی انتشار محتوای فصل دوم Suicide Squad: Kill the Justice League مشخص شد

به تازگی شرکت برداران وارنر از برنامه زمانی انتشار محتوای فصل دوم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی کرده است.

باوجوداینکه بازی Suicide Squad: Kill The Justice League نتوانسته است در حد انتظارات راک‌استدی و برادران وارنر ظاهر شود، اما پشتیبانی از بازی کماکان ادامه دارد. اکنون شرکت Warner Bros با ارسال ایمیل جدیدی به کاربران از برنامه زمانی انتشار محتوای فصل دوم بازی جوخه انتحار رونمایی کرده است.

شرکت برادران وارنر اعلام کرده است که فصل دوم بازی Suicide Squad: Kill The Justice League در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۳ (۱۱ جولای ۲۰۲۴) آغاز خواهد شد. این شرکت با ارسال یک ایمیل به کاربران از تجهیزات، لوازم تزئینی و ویژگی‌های اپیزود سوم و چهارم رونمایی کرد و از راه‌یابی کاراکتر ویکتوریا فریز ملقب‌به میسیز فریز به بازی خبر داده است.

برنامه زمانی انتشار محتوای فصل دوم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League مشخص شد

گفتنی است که مدتی قبل رسانه بلومبرگ گزارش داده بود که استودیوی Rocksteady بعداز شکست بازی Suicide Squad: Kill The Justice League به‌سراغ کمک به استودیوی آوالانچ در توسعه نسخه کارگردان Hogwarts Legacy رفته است. بهنظر می‌رسد که استودیوی راک‌استدی به تولید بازی‌های تک‌نفره علاقه دارد و پیشنهاد ساخت پروژه جدیدی را به برادران وارنر داده است.

 

منبع: VGC

 

 

 
بیشتر بخوانید :
احتمالا ریمیک دو بازی پرسونا ۱ و ۲ عرضه خواهند شد

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: