بازی GTA Online تاکنون ۵۰ به‌روزرسانی محتوایی دریافت کرده است

طبق اطلاعات جدید ارائه شده، تاکنون ۵۰ به‌روزرسانی محتوا برای بازی GTA Online منتشر شده است. همراه گیماتک باشید.

 

شرکت راکستار که بل عناوین تک‌نفره داستان محور جهان بازی مانند GTA 5، Red Dead Redemption 2 شناخته می‌شود، در سال ۲۰۱۳ با انتشار GTA Online ماجراجویی جدیدی را آغاز کرد و استودیو را به نقاط عطف جدیدی رساند.

با گذشت بیش‌تر از ۱۰ سال از انتشار GTA Online، این بازی همچنان محبوبیت بالایی در میان طرفداران دارد و اخیراً مشخص شده که تا به حال ۵۰ به‌روزرسانی محتوایی برای این بازی منتشر شده است. بازی GTA Online در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۱۳ و دو هفته پس از عرضه GTA 5 منتشر شد و همچنان در جداول پرفروش‌ترین بازی‌ها قرار دارد. طبق گزارش منتشر شده، از سال ۲۰۱۳ تا به حال ۵۰ به‌روزرسانی بزرگ برای این بازی منتشر شده است و با توجه به ارائه‌ی محتوای جدید، طرفداران همچنان به تجربه این اثر آنلاین می‌پردازند.

GTA Online

موارد مختلفی شامل انتخاب وسایل نقلیه، سلاح‌ها و ویژگی‌های بازی نیز از سال ۲۰۱۳ تا حد زیادی گسترش یافته و به‌روز شده‌اند. راکستار گیمز حتی محتوای تک‌نفره‌ای مانند Agent Trevor DLC را در ماموریت‌های GTA Online قرار داده است. این سفر نیز به زودی به پایان خواهد رسید. چراکه عنوان GTA 6 در حال حاضر برای عرضه در پاییز ۲۰۲۵ تایید شده است و طرفداران می توانند انتظار پشتیبانی مشابهی را برای مؤلفه آنلاین آن در سال آینده داشته باشند.

راکستار در حال حاضر مشغول ساخت و توسعه بازی مورد انتظار GTA 6 است. درحال‌حاضر این اثر برای عرضه در پاییز ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است و طرفداران می‌توانند انتظار پشتیبانی مشابهی را برای بخش آنلاین این بازی داشته باشند.

 

منبع: Gws

 

 

 
بیشتر بخوانید :
۱۳ تروفی‌ جدید The Last of Us Part 2 Remastered مشخص شد

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: