شرکت یوبیسافت قصد اضافه کردن NFT به بازی های خود را دارد

یوبیسافت همزمان با اعلام آغاز همکاری خود با شرکت Double Jump.Tokyo اعلام کرد، قصد تکمیل کردن پروژه‌های NFT خود را دارد. همراه گیماتک باشید.

علاقه شرکت فرانسوی یوبیسافت به NFTها بسیاری از طرفداران خود را ناامید کرده است؛ بااین‌وجود ظاهراً که شرکت یوبیسافت قصد صرف‌ نظر کردن از تصمیم خود را ندارد.

شرکت یوبیسافت همچنان بر NFTها و بازی‌های بلاک‌چین اصرار می‌کند و این موضوع باعث نقد مخاطبان بر این موضوع شده است. در این حین یوبیسافت همزمان با آغاز همکاری با شرکت بلاک‌چین Double Jump.Tokyo، در تلاش است تا باری دیگر از این تکنولوژی استفاده نماید. این شرکت در بازه‌ زمانی‌ای به پافشاری خود ادامه می‌دهد که تمرکز کاربران از NFTها برداشته شده است و هرگز جایگاهی برای آن‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی در نظر گرفته نشد.

شرکت فرانسوی یوبیسافت پیش‌تر بازی Champions Tactics: Grimoria Chronicles را معرفی کرده بود، اما پس از آن هیچ خبر دیگری از این اثر منتشر نشد. حال شرکت Double Jump.Tokyo اعلام کرده است که در همکاری با یوبیسافت قصد اضافه کردن مکانیزم‌های Web3 به این بازی را دارد.یوبیسافت و NFT

این اثر یک بازی نقش‌آفرینی PvP است که قهرمان‌هایی براساس NFTها را در اختیار بازیکن‌‌ها قرار می‌دهد. دابل جامپ توکیو در این راستا اعلام کرد: «شرکت یوبیسافت به ما قدرت می‌بخشد تا بتوانیم همزمان با قدم برداشتن در مسیر خود برای ارائه بازی‌هایی خاص، پذیرش جهانی نسبت به تکنولوژی بازی‌های Web3 را افزایش دهیم.»

این شرکت مدعی شده است که همکاری آن‌ها با یوبیسافت اضافه کردن مکانیزم‌های Web3 به بازی‌های مختلف را سرعت می‌بخشد. این موضوع می‌تواند برای بسیاری از طرفداران که از پیش مخالف رویکردهای NFT یوبیسافت بودند ناامیدکننده باشد.

گفتنی است که در سال گذشته ۹۹۹۹تا NFT Warlord در بلاک‌چین اتریوم این بازی عرضه شده بود. این Warlordها رایگان بودند و در اصل بلیتی برای شخصیت‌های بازی حساب می‌شدند. اکنون دابل جامپ توکیو در بلاک‌چین Oasys Layer 2 HOME Verse سه قهرمان را به‌صورت رایگان در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌دهد.

این امکان از تاریخ ۲۸ تیر (۱۸ ژوئیه) در دسترس قرار خواهد گرفت، اما این پیشنهاد به‌عنوان یک دعوت‌ نامه برای پلیرها عمل خواهد کرد؛ زیرا آن‌ها برای شروع بازی نیاز به ۳ قهرمان در یک گروه دارند. این قهرمان‌‌ها هرکدام قابلیت‌های متفاوتی دارند و بازیکن‌ها برای عملکردی بهتر نیاز به چندین قابلیت و درنهایت تلاش برای دریافت قهرمان‌های بیشتر خواهند داشت. می‌توان انتظار داشت که این بازی میزبان پرداخت‌های درون برنامه‌ای باشد.

 

منبع: Tech4Gamers

 

 
بیشتر بخوانید :
تریلر جدید بازی Hellblade 2 منتشر شد

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: