زمان عرضه بازی GTA 6 به‌صورت حدودی مشخص شد

زمان عرضه بازی GTA 6 توسط شرکت تیک-تو به صورت رسمی اعلام شد. شرکت تیک-تو، رسماً زمان حدودی انتشار بازی مورد انتظار GTA 6 را مشخص کرده است. با اعلام این خبر طرفداران می‌توانند منتظر انتشار این بازی در سال آینده بر روی کنسول‌های خود باشند.

در جریان انتشار گزارش درآمد سه‌ماهه‌ی اخیر شرکت تیک-تو، اعلام شد که بازی مورد انتظار GTA 6 «پاییز ۲۰۲۵» برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. بنابراین کاربران این کنسول‌ها می‌توانند سال آینده شاهد انتشار این بازی مورد انتظار بر روی کنسول خود باشند.

پیش‌تر می‌دانستیم که بازی GTA 6 سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود اما از زمان دقیق یا حدودی آن اطلاعی نداشتیم. تیک‌-تو همچنان تاریخ دقیقی برای انتشار بازی اعلام نکرده است. اما باوجود این اطلاعیه رسمی می‌توان متوجه شد که قطعا این بازی در سال 2025 عرضه می‌شود و انتشار آن به سال دیگری موکول نخواهد شد.

تیک‌-تو می‌گوید تاکنون ۲۰۰ میلیون نسخه از GTA V فروخته است تا این بازی دومین بازی پرفروش تاریخ لقب بگیرد. رتبه‌ی اول به بازی ماینکرفت تعلق گرفته است.

گفتنی است که هنوز حتی حدود زمانی انتشار نسخه PC بازی جی تی ای 6 مشخص نشده است و کاربران کامپیوترهای خانگی باید برای انتشار اخباری در این مورد بیشتر منتظر بمانند.

 

منبع: ZiWs

 

 

 
بیشتر بخوانید :
اطلاعات جدیدی از The Wolf Among Us 2 منتشر شد

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: