بهترین ترکیب ها در FC 24

ترکیب برنده رو در بازی FC 24 بچینید.

 

 

بی‌شک در تمامی شبیه‌سازهای فوتبال به‌خصوص مجموعه فیفا (که به تازگی به FC 24 تغییر نام داده است) چیدن ترکیب مناسب یکی از فاکتورهای مهم بازی به‌شمار می‌رود. هر ترکیب برای یک تیم مناسب است اما می‌توانید با آنالیز و شناخت برترین ترکیب‌ها چه از نظر دفاع و چه حمله چیدمان مناسب برای تیم منتخب خود را بیابید. طرفداران این مجموعه می‌دانند که اهمیت چیدمان و ترکیب بازیکنان در این بازی چقدر مهم است. برای آشنایی با بهترین ترکیب در بازی EA Sports FC 24 با گیماتک همراه باشید.

در مقالالت قبلی سریع‌ترین مهاجمان و بازیکنان FC 24، بهترین مدافعین این مجموعه و بهترین بازیکنان خط میانی را به شما معرفی کردیم. همچنین به بررسی بهترین تنظیمات دوربین‌های بازی پرداختیم. اکنون قصد داریم تا بهترین ترکیب‌های FC 24 را با هم بررسی کنیم.

۳-۴-۲-۱

 

ترکیب ۱-۲-۴-۳ یک ترکیب جذاب برای افرادی که به دنبال داشتن سهم بیشتری از زمین هستند، البته باید توجه داشت که ارسال توپ و رساندن توپ از بازیکنی به بازیکنی دیگر در این ترکیب؛ گاهی می‌تواند چالش برانگیز باشد. پس بهتر است که در زمان استفاده از ۱-۲-۴-۳؛ بازیکنانتان را کاملا در گوشه و کنار زمین پخش کنید. همچنین حضور چندین بازیکن سریع در راس خطوط حمله، می‌تواند گزینه‌ای مطلوب برای کامل‌تر کردن این ترکیب باشد. البته باید این را هم در نظر بگیرید که ۱-۲-۴-۳؛ درست زمانی به نهایت کارآمدی خودش خواهد رسید که شما بتوانید توپ‌ها در ضد حملات، در کمترین زمان ممکن از خط دفاعی به خط حمله خود برسانید.

۴-۳-۲-۱

 

قطعا محبوب‌ترین وبهترین ترکیب در بازی FC 24 ترکیب ۱-۲-۳-۴ است. این ترکیب یک ترکیب همه کاره است  که تقریبا تمام آن‌چیزی که را شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. این ترکیب مجموعه‌ای از مکانیزم‌های دفاعی و خط میانی بسیار خوب است.

حضور ۴ بازیکن در خط دفاعی و همچنین ۳ بازیکن دیگر در خط میانی؛ به شما کمک می‌کنند که گردش توپ را در اختیار داشته باشید. البته بهتر است که در زمان حمله حریف، تیم‌تان را عقب بکشید تا در زمان ضد حمله‌ها، در میدان پیشرو باشید.

باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده از ۱-۲-۳-۴؛ به دلیل عمده تمرکز بازیکنانتان روی ضد حمله‌ها، قدرت تهاجمی شما تا حد زیادی پایین خواهد آمد. پس بی‌گدار به آب نزنید و سعی کنید تا در زمان درست، با یک ضد حمله حسابی؛ تصمیم حریف را شکست دهید. این ترکیب مناسب‌ترین ترکیب برای افرادی است که به دنبال ضدحمله زدن به حریف خود هستند.

۴-۴-۲

 

قطعا ۴-۴-۲ یک ترکیب دوست داشتنی برای افرادی است که به دنبال بهترین ترکیب های فیفا ۲۴ هستند. این استراتژی فضای مورد نیاز مهاجمین را فراهم می‌کند تا آن‌ها با بازی‌سازی در میدان؛ توپ را به گوشه‌های زمین و به دست وینگرها برسانند. ۲-۴-۴ مناسب افرادی است که به دنبال حملات از سمت گوشه‌های زمین هستند و طبیعتا بازی‌سازی و رساندن توپ به این نقاط، باید اولویت شما در این ترکیب باشد. در هنگام استفاده از این ترکیب، باید از تمامی بازیکنان زمین استفاده کنید. سعی کنید که خلاقیت داشته باشید و بازی‌سازی و گردش توپ را در زمین بسیار جدی بگیرید.

۴-۱-۲-۱-۲

 

با استفاده از ترکیب ۲-۱-۲-۱-۴ می‌توانید حریف خود را خسته کنید. با این ترکیب دست شما در به کار گیری استراتژی‌های مختلف باز خواهد بود. شما با استفاده از این ترکیب؛ در زمان حمله‌های ناگهانی؛ گزینه‌های بسیار خوبی از بازیکنان مختلف خواهید داشت که می‌توانید با کمک آن‌ها سهم بیشتری از گردش توپ داشته باشید و مالکیت بهتری بر بازی داشته باشید.

یکی از بهترین قسمت‌ها درباره ترکیب ۲-۱-۲-۱-۴؛ قابلیت‌هایی است که این ترکیب به شما می‌دهد. اگر جزو افرادی هستید که به دنبال خسته کردن بازیکنان حریف‌اند، این مورد یکی از بهترین‌ها برای شماست.

شما در ۲-۱-۲-۱-۴؛ باید توجه بیشتری به وینگرها و هافبک‌های میانی خود کنید تا بتوانید با استفاده از بازیکنان؛ توپ‌های بیشتری را در میان پخش کنید. البته از ۴ بازیکنان حاضر در خط دفاعی نیز غافل نشوید و از آن‌ها نیز کمک بگیرید.

۵-۴-۱

 

ترکیب ۵-۴-۱ بدون شک یکی از بهترین ترکیب های FC 24 است. یک ترکیب کارآمد با جزئیات بسیار قوی که شکست بدادن آن در دنیای بازی فیفا ۲۴ کار هرکسی نیست. ترکیب ۱-۴-۵ به سبب قدرت خیلی خوبی که در اختیار بازیکن قرار می‌دهد، یکی از بهترین‌هاست و اگر هدف شما از بازی صرفا برنده شدن است؛ باید نیم‌نگاهی به ۱-۴-۵ نیز داشته باشید. این ترکیب به شما اجازه می‌دهد تا از مدافعان و بازیکنان حاضر در خط میانی؛ به عنوان یک برگ برنده در طراحی حملات مختلف برای رسیدن به دروازه حریف استفاده کنید. همچنین آزادی عمل خوب گیمرها در ۱-۴-۵ نیز جزو دیگر دلایلی است که این ترکیب را دوست داشتنی کرده است.

۵-۳-۲

 

هرچند که ترکیب ۲-۳-۵ روی کاغذ ممکن است که یک ترکیب کاملا تدافعی بنظر برسد، اما اگر به درستی از آن استفاده کنید، می‌تواند باعث شگفتی‌تان شود. این ترکیب به سبب ۵ بازیکنی که در خط دفاعی دارد، یک گزینه قابل اعتماد است. همچنین ۳ بازیکن دیگر در خط میانی و حضور ۲ بازیکن در راس خطوط حمله، باعث شده است تا ۲-۳-۵ یک ترکیب فوق‌العاده باشد.

البته باید حواستان باشد که در صورت استفاده از این ترکیب، بازیکنانتان را به بهترین شکل ممکن در تمام گوشه‌های زمین پخش کنید تا در صورت ضد حمله‌ها، عملکرد به مراتب بهتری داشته باشید و سریع‌تر به یک سوم زمین حریف برسید. هرچند این ترکیب کاملا دفاعی به‌نظر می‌آید ولی اگر این ترکیب را با تیم مناسب و بازیکنان مناسب امتحان کنید، قطعا نتیجه فوق‌العاده‌ای با آن خواهید گرفت.

۴-۲-۳-۱

 

این ترکیب مجموعه‌ای از استراتژی‌های حساب‌شده است. شما با استفاده از این ترکیب می‌توانید کاملا محتاطانه بازی کنید.

اگر جزو افرادی هستید که به دنبال یک بازی محتاطانه‌اند، ۱-۳-۲-۴؛ قطعا گزینه خوبی برایتان است. منتهی یکی از نقاط ضعف این ترکیب، دشواری ایجاد حملات و فرصت نزدیک شدن به دروازه حریف است. اما با حضور ۴ بازیکن در خط دفاعی و ۳ بازیکن دیگر در خطوط میانی؛ شما آزادی عمل خوبی در استفاده از بازیکنان مختلف خواهید داشت.

بهتر است که پیش از استفاده از ترکیب ۱-۳-۲-۴ به عنوان یکی از بهترین ترکیب های FC24؛ حسابی تمرین کنید تا کاملا به این ترکیب مسلط شوید و عملکردی بسیار خوب در دنیای دوست داشتنی مستطیل سبز داشته باشید.

۴-۲-۱-۳

 

ترکیب ۳-۱-۲-۴؛ درواقع از همان استراتژی پیروی می‌کند که پیش‌تر در ترکیب ۳-۳-۴ دیده بودیم. اما این‌بار این ترکیب با تغییر جایگاه یکسری از بازیکنان کلیدی؛ فرصتی را ایجاد کرده است تا گیمرها آزادی عمل‌ بیشتری در دنیای مستطیل سبز داشته باشند. همچنین اگر سبک بازیتان رنگ و بوی دفاعی دارد، باید از ۳-۱-۲-۴ استفاده کنید. حضور ۴ بازیکن خوب در خط دفاعی این ترکیب؛ باعث شده است تا شما بتوانید روی بازیکنان خط دفاعی‌تان حساب باز کنید و اگر سریع توپ را به اواسط میان برسانید، وینگرها و هافبک‌ها می‌توانند با یک ضد حمله، کار حریف را تمام کنند.

منتهی در زمان حمله توصیه می‌کنم که به مدافعان کناری دستور دهید تا در انتهای زمین باقی بمانند تا مسیر برای مهاجمین بازتر شود و در صورت از دست دادن توپ و قرار گرفتن در شرایط صد حمله، شما بتوانید عملکرد خوبی داشته باشید.

جمع‌بندی

 

بهترین ترکیب دفاعی در بازی FC 24 کدام است؟

قطعا اگر به دنبال داشتن یک خط دفاعی خوب در این بازی هستید، باید به سراغ ترکیب ۳-۱-۲-۴ بروید.

بهترین ترکیب تهاجمی در بازی فیفا ۲۴ کدام است؟

داشتن یک خط تهاجمی جذاب و سریع؛ دغدغه بسیاری از فیفا گیمرهاست! ما به شما ترکیب ۱-۴-۵ را پیشنهاد می‌کنیم که قدرت تهاجمی بسیار خوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بهترین ترکیب برای حفظ توپ و درصد مالکیت در بازی اف سی ۲۴ کدام است؟

ترکیب ۱-۲-۴-۳ یکی از بهترین‌ها برای حفظ توپ و مالکیت در بازی فیفا ۲۴ برای گیمرهاست.

 

 

منبع: گیماتک

 

 

 
بیشتر بخوانید :
روش‌های استفاده از دوربین گوشی اندروید به‌عنوان وب‌کم کامپیوتر

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: