معرفی بهترین سلاح‌‌‌ها در اساسین کرید میراژ

بدون شک در بازی‌های Assassin’s Creed، سلاح‌ها یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بازی محصوب می‌شوند.درست است که بسیاری از قسمت های بازی را می‌توان به شیوه مخفی‌کاری پیش برد اما بازهم نمی‌توان از تاثیر سلاح‌ها در بازی چشم پوشی کرد. تا به امروز در این فرانچایز شاهد انواع تفنگ‌ها، شمشیرها، زره‌ها و ابزارهای مختلفی بودیم که همگی به طریقی ما را در رسیدن به هدفمان کمک کرده‌اند. در جدیدترین نسخه از سری بازی‌های اساسینز کرید یعنی Assassin’s Creed Mirage شاهد دو سلاح اصلی هستیم؛ یکی شمشیر برای حمله به دشمنان و دیگری خنجر برای دفاع از خود در برابر آن‌ها. در میراژ برای بهتر پیش رفتن در بازی بهتر است سلاح‌های کاربردی در این بازی را بهتر بشناسید. در این مقاله قصد داریم تا با هم نگاهی به بهترین سلاح‌های این بازی داشته باشیم؛ با گیماتک همراه باشید.

بهترین خنجرهای Assassin’s Creed Mirage

 

خنجر Dagger of Time:

خنجر زمان، خنجری است که در نسخه Deluxe Edition بازی حضور دارد و برتری آن نسبت به دیگر خنجرهای بازی در این است که با هر جاخالی (Parry) موفق، زمان ۳ ثانیه کند خواهد شد تا راحت‌تر به دشمن حمله‌ کنید. شمشیر مکمل این خنجر نیز Sand Sword است که دقیقا این شمشیر هم در نسخه دیلاکس بازی حضور دارد. با در دست داشتن این شمشیر و خنجر زمان، اگر حین کند شدن زمان بتوانید دشمنی را بکشید، میزان سلامتی بسیم بازیابی می‌شود.

 

 

خنجر The Samsaama:

برای به دست آوردن این خنجر تنها کافیست کریستال‌های ویژه را جمع‌آوری کنید و آن‌ها را در ماموریت The Calling به کار ببرید. خنجر The Samsaama در کنار شمشیر زمردنگار یک ترکیب فوق‌العاده به حساب می‌آید و به نوعی می‌توان گفت که این دو سلاح مکمل یکدیگر در بازی ساخته شده‌اند. ویژه خاص خنجر The Samsaama این است که با هر پنج ضربه‌ای که بسیم به دشمن وارد کند، ۱۰ درصد از سلامتی‌اش بازیابی می‌شود و با در دست داشتن شمشیر زمردنگار می‌توانید هم سلامتی بالای خود را حفظ کنید و هم صدمه زیادی به دشمن وارد کنید.

 

خنجر Initiate of Alamut:

خنجر الموت هم از همان ابتدای بازی در دسترس شما قرار دارد و ویژگی بسیار مفید آن این است که با ارتقای این خنجر و با هر جاخالی موفق، ضربه بعدی شما کامل دشمن را از پای درخواهد آورد.

 

 

خنجر Hidden One Dagger:

 شمشیر Hidden One با ضربه پنجم، به بدن دشمن سم تزریق می‌کند، خنجر آن نیز همین ویژگی‌ را دارد. در واقع اگر به دشمنی با شمشیر هیدن وان از قبل ضربه پنجم را وارد کرده باشید و آن را با دست خالی در ادامه بتوانید از بین ببرید، گازی سمی منتشر می‌شود که می‌تواند تمام دشمنان آن قسمت از محیط را آلوده و از بین ببرد. شاید در ابتدا این حرکت در حین مبارزه بسیار سخت قابل اجرا باشد اما با تمرین قطعا می‌توانید چند نفری از دشمنان را با استفاده از این قابلیت هم زمان بکشید.

 

 

 

خنجر Abbasid Knight:

این خنجر که از طریق گشتن صندوقچه‌های بازی در محدوده بازار به دست می‌آید قابلیتی بسیار حیاتی دارد. در واقع قابلیت خنجر Abbasid Knight زمانی فعال می‌شود که میزان سلامتی بسیم از ۵۰ درصد پایین‌تر شود. در این صورت میزان صدمه‌ای که می‌توانید با استفاده از این خنجر به دشمن وارد کنید ۳۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد. هم‌چنین اگر میزان سلامتی در بازی برای شما فاکتور مهمی به حساب می‌آید، می‌توانید از شمشیر زمردنگار حین مبارزه استفاده کنید تا دشمنان را تنها با ۲ حرکت از بین ببرید.

بهترین شمشیرها در میراژ

 

 

شمشیر زمردنگار:

این شمشیر یکی از بهترین شمشیرهای بازی محسوب می‌شود که با جمع‌آوری کریستال‌هایی خاص و به کارگیری آن‌ها در ماموریت The Calling می‌توانید آن را به دست آورید. از مزایای این شمشیر قدرت‌مند می‌توان به افزایش ۵۰ درصدی صدمه به دشمن نام برد اما در مقابل باید حواستان باشد که از دشمنان ضربه نخورید چرا که سلامتی کلی شما با به دست گرفتن این شمشیر ۵۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.

 

 

شمشیر رستم:

شمشیر رستم در واقع جایزه تکمیل کردن ماموریتی به نام Weapons Dealer است که می‌توانید با مراجعه به پناهگاه Hidden One آن را به دست آورید. در واقع این شمشیر در مبارزه‌های طولانی بسیار خوب عمل می‌کند و با زنجیره کمبوی بالا، با هر ضربه بین ۵ تا ۵۰ درصد صدمه بیشتری می‌تواند به صورت دسته‌جمعی به دشمنان وارد کند.

 

 

شمشیر الموت:

 

شمشیر الموت در واقع اولین شمشیری است که شما در بازی به دست می‌گیرید اما هرگز به این فکر نکنید که چون ابتدای بازی در دسترس شما قرار گرفته پس حتما شمشیر ضعیفی به شمار می‌رود. در حقیقت هر کدام از سلاح‌های بازی مزایای خاص خودشان را دارند و بزرگ‌ترین مزیت شمشیر الموت در واقع صدمه ۵۰+ درصدی به دشمن بعد از یک جاخالی (Parry) موفق است. این کار در حقیقت به شما اجازه می‌دهد تا در اکثر مواقع بعد از حمله دشمن، با یک ضربه شمشیر کار او را تمام کنید.

 

 

شمشیر Zanj Uprising:

در بازی اساسین کرید: میراژ شما دو مدل می‌توانید از حمله دشمنان جاخالی دهید. یکی همان سیستم Parry است که به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر دفع حمله دشمن به او ضربه بزنید اما گاهی مواقع حملات دشمن اینقدر قوی هستند که شما نمی‌توانید با شمشیر الموت کار دشمن را یک‌سره کنید و باید تنها از حمله دشمن تا جای ممکن دور شوید؛ اینجاست که شمشیر Zanj Uprising به کمک شما می‌آید و بعد از هر جاخالی موفق (Perfect Dodge) می‌توانید درست مانند شمشیر الموت ۵۰+ درصد به دشمن بیشتر صدمه وارد کنید.

 

 

شمشیر Hidden One:

شاید این شمشیر در مقابل دیگر شمشیرهایی که معرفی کردیم زیاد قوی نباشد اما قابلیت آن حقیقتا بسیاری از دشمنان گردن کلفت بازی را از پا درمی‌آورد. در توضیحات مربوط به این شمشیر گفته شده که ضربه پنجم این شمشیر سمی خواهد بود و این بدان معناست که اگر بتوانید پشت سر هم ۵ ضربه دشمن وارد کنید، با حمله پنجم میزان سلامتی دشمن ذره ذره کم خواهد شد. این شمشیر در مواقعی که قرار است گروهی متشکل از چند نفر را از بین ببرید بسیار کارآمد خواهد بود.

امیدواریم این مطلب برای شما کاربردی بوده باشد.

 

منبع: VG247

 

 

 
بیشتر بخوانید :
سیستم مورد نیاز برای Mortal Kombat 1

اشتراک گذاری:

2 thoughts on “معرفی بهترین سلاح‌‌‌ها در اساسین کرید میراژ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: