نمرات Avatar: Frontiers of Pandora منتشر شد

نقدها و نمرات بازی Avatar: Frontiers of Pandora از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند.

 

Vandal 8.7/10

Frontiers of Pandora عنوانی زیبا با جهان بازِ فوق‌العاده است، ایده‌های عالی و گیم‌پلی‌ای مستحکم اینجا وجود دارد که سقف بازی‌های سندباکس یوبیسافت را بالاتر می‌برد. اگر عاشق این فرنچایز و رویکرد یوبیسافت در قبال جهان باز هستید، پیشنهاد می‌دهیم این ماجراجویی را از دست ندهید.

Gamespot 8/10

اکثر تلاش‌های Avatar: Frontiers of Pandora در زمینۀ ساخت یک جهان آزاد، اثرگذار ظاهر می‌شوند. Pandora باشکوه است و من با اشتیاق لحظاتی را در بازی توقف می‌کردم تا از آن لذت ببرم. دور شدن از اهداف و آماده‌سازی تیر و کمان یا زره واقعاً مهم به نظر می‌رسیدند و بخشی از تجربه بودند. بهتر از هر چیز، هیچوقت احساس نکردم با یک جهان آزاد چک لیستی طرف هستم. Avatar: Frontiers of Pandora این حس را القاء می‌کند که مکانی با ارزش را مورد اکتشاف قرار می‌دهید و من با خوشنودی دوباره به آن باز خواهم گشت.

GamesRadar 7/10

در حین بازی کردن، جهان اثر به خوبی باز می‌شود و پرواز کردن با Ikran در فراز جنگل‌ها یا اکتشاف نقشه برای مشاهدۀ اکوسیستم‌های جدید بسیار جذاب و عالی است. اگرچه در برخی نقاط، بازی در راهنمایی کردن بازیکن مشکل دارد و چندان واضح نیست، اما در نهایت غریبه بودن محیط‌ها و تنوعی که در دل این عنوان وجود دارد، باعث می‌شود با تجربه‌ای لذت‌بخش طرف باشید. تمامی این تازگی‌های موجود، مشکلات مکانیکی را جبران می‌کنند.

Cultured Vultures 6/10

اگرچه اینجا ایده‌های خوبی وجود دارد، اما Avatar: Frontiers of Pandora به شدت در زمینۀ طراحی ماموریت‌ها تکراری می‌شود و پیش‌روی در آن پایین‌تر از سطح انتظار است. سیستم خسته‌کننده و بد تجهیزات نیز باعث می‌شود با یکی از فراموش‌شدنی‌ترین جهان آزادهای سال ۲۰۲۳ طرف باشیم.

Stevivor 5/10

این محصول سرگرمی متوسط که برداشت مو به مو از بازی‌های جهان باز دیگر است، ناامیدتان نمی‌کند، اما در عین حال جذابیت خاصی هم ندارد.

Checkpoint Gaming 4.5/10

Avatar: Frontiers of Pandora یک اشتباه بزرگ است و به نظر می‌رسد که با بزرگ‌ترین فرصت از دست رفتۀ یوبیسافت در چند سال اخیر طرف هستیم. حتی باشکوه‌ترین مکان‌های پاندورا نمی‌توانند خروجی پر از باگ و بهینه‌سازی نشده را توجیه کنند. بازی یک داستان خسته‌کننده را نیز ارائه می‌دهد. از نظر فرمولی نیز با محصولی بسیار سردرگم روبه‌رو هستیم که همه چیز آن را در بازی‌های پیشین دیده‌اید.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

منبع: گیماتک

 

 
بیشتر بخوانید :
مشخصات سیستم موردنیاز برای تجربه بازی Assassin’s Creed Mirage روی کامپیوترها را اعلام شد

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر بخوانید: